QR KOD Sertifiasyonu ile Güvenli Tohum

Biz tohumlarımızı üretimden tüketime kadar titizlikle izliyor ve takip edyoruz

2017 - 2018 sezonunda kullanmaya başladığımız QR Kod uygulaması ile sektörümüzdeki diğer firma ve meslekdaşlarımıza örnek olacak bir uygulamayı başlatmış bulunmaktayız.

Satın almış olduğunuz tohum paketlerinin üzerinde bulunan QR Kod ile ürüne ait bilgilere ulaşabilir. Hangi tarihte kime sevk edildiğini, ürünün satışına hangi bayinin yetkili olduğunu, parti numarasını ve uluslararası belgelerini görebilirsiniz. Paketlerin üzerinde e-sertifika qr kodunu arayın. Barkodsuz paket almayınız.

 
Daha Fazla
 
 

Okan Tohumculuk 30 Yıllık Deneyim ile

Değerli müşterilerimiz,

Yeni tohum çeşitleri geliştirmek için araştırmalarımıza ve bilgilerimize dayandığınızı bilerek aradığınız tohumları bulmak ve paylaşmak için sitemizi yeniden oluşturduk. Görüşleriniz bizim için son derece değerlidir. Bu nedenle lütfen ne yaptığınızı veya önerilerinizi bize bildirmekten çekinmeyiniz. Müşterilerimizin hizmetlerimizden, tohumlarımızdan ve üretimimizden yüzde yüz memnun kalmalarını istiyoruz.

GURUR

Yıllara dayanan tecrübelerimizi bölge bayii, alt bayii ve üretici müşterilerimiz ile paylaşmak ve zor olan tarım sektöründe hep birlikte yol almak istiyoruz.

HİZMET

Hizmet ettiğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak anlamak ve taleplerini karşılamak için çözüm odaklı çalışmaktayız.

KALİTE

Okan tohumculuk şirketi ürün kalite güvencesi ile 30 yıllık bilgi birikimi ve teknik müşteri desteğine sahiptir.

Sizlerinde katkıları ile büyümeye ve iyileşmeye devam ederken Okan tohumculuk şirketi adına tüm müşteri ve meslektaşlarımıza emeklerinin karşılığı bol kazançlar diliyorum.

Umarız yeni web sitemizden hoşlanırsınız.

Saygılarımla,

Tarımda doğru adres

tohum, hazır fide, tarımsal danışmanlık hizmetleri.

client logo
client logo
client logo
client logo
client logo
client logo

Okan Tohumculuk